Garantujeme maximální profesionalitu při řešení Vašich přestupků.

Co řešíme?

Naše služba Vás ochrání především proti všemu, co by mohlo ohrozit Váš řidičský průkaz. Zjednodušeně řešíme všechny bodové přestupky a přestupky, za které hrozí zákaz řízení.

Naše obhajoba nabývá platnosti v den přijetí platby ze strany klienta na náš účet a to na dobu 12 měsíců. Nevztahuje se na přestupky starší tohoto data. Máte-li ale ovšem starší přestupek, neváhejte nás telefonicky kontaktovat na 778 044 094, protože i Vám dokážeme pomoci!

Proč vybrat nás?

Jsme Vaše garance nejefektivnější právní ochrany v oblasti dopravních přestupků. Garantujeme zastupování specializovanou advokátní kanceláří s maximální zpětnou klientskou vazbou.

Využíváme zkušeností získaných již od roku 2012. S námi získáte nonstop kvalifikovanou právní ochranu osoby řidiče, kdy všechny náklady zastupování platíme my. Ceny našich služeb garantujeme i pro další období.

Jak to funguje?

Zde Vám nabízíme jednoduchý postup, dle kterého se řídit. Zastaví Vás policie, Vy jí sdělte, že chcete Váš bodový přestupek řešit ve správním řízení, k ničemu se nevyjadřujte, nic nepodepisujte a o vše další se postaráme my.

Zastoupíme Vás bez Vaší přítomnosti a Váš přestupek obhájíme. Díky maximální advokátní profesionalitě a specializaci dosahujeme nejvyšší úspěšnost na trhu. Všechny náklady spojené se zastupováním hradíme za Vás. Více o nás se dozvíte zde.

Každý přestupek má své řešení. 

Specializovaná advokátní obhajoba řidičů se zaměřením na pokuty a bodový systém

Slova odborníků
Napsali o našich službách

Petr Bellinger
CHROM&PLAMENY
Můj názor na obhajobaridicu.cz? Bohužel dle mne je služba tohoto typu potřebou díky současnému stavu státního aparátu celkově. Budu mluvit určitě za nejednoho řidiče, ale občasná arogance a neopodstatněná nadřazenost příslušníků PČR či MP je až alarmující. Znám a stojím za významem zákonů, ale nejednou se stalo mým blízkým, kdy byli při zdánlivě nepatrnému přečinu spíše proti vlastnímu bezpečí (telefon a pásy) podrobeni až enormně nepříjemnému procesu silniční kontroly.
Dfens
cz.com
Weblog road-fens.cz, který je dílem osoby známé jako D-FENS a jeho spolupracovníků, zveřejnil jednu z našich odborných publikací.

Váš kapesní právník

Máte právo na právo! Zaregistrujte se a dostávejte od nás právního poradce zdarma na Váš email.

Napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by Vás zajímalo.

Sekce není online, ale odpověď na Vaše otázky Vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne od zaslání dotazu.

Copyright © 2017 MAKLER GROUP s.r.o., Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČO: 288 23 541 - všechna práva vyhrazena
Mapa stránek