Objednávka specializované obhajoby řidičů za 4.000,- Kč na 12 měsíců

Buďte připraveni a neriskujte zákaz řízení. Nové změny bodového systému mohou připravit o řidičák opravdu každého a to za maličkosti.

Pro koho naše služba je? Pro každého, koho děsí představa zákazu řízení!

Ano, už více jak 520.000 řidičů se historicky vybodovalo, proto sjednejte si naši roční paušální službu a neriskujte dále vybodování. V případě nouze budete bez dalších nákladů chráněni před pokutami, body a zákazem řízení. Naše služba se vztahuje na všechny bodové přestupky vyjma přestupků spojených s požitím alkoholu nebo jiné návykové látky, řízením bez řidičského oprávnění nebo bez příslušné skupiny či podskupiny řidičského oprávnění a účastí na dopravní nehodě - přehled všech námi řešených přestupků naleznete zde.


Řidič ochraňuje sebe a nezáleží, v jakém vozidle spáchal přestupek (zda byl soukromý, zapůjčený či služební).

Cena služby je konečná a činí 4.000,- Kč na 12 měsíců bez dalších poplatků. Ano, 300 Kč měsíčně je cena za Váš klid za volantem.

Pokud chcete ještě více informací o naší službě, všechny důležité včetně podmínek smlouvy naleznete zde, nebo nám můžete zavolat na 778 044 094 a domluvit si osobní schůzku v naší kanceláři.

Odesláním formuláře projevuji souhlas se zněním smluvních podmínek a projevuji vůli sjednat specializovanou obhajobu řidičů zaplacením částky 4.000 Kč ročně.

Váš kapesní právník

Máte právo na právo! Zaregistrujte se a dostávejte od nás právního poradce zdarma na Váš email.

Copyright © 2017 MAKLER GROUP s.r.o., Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČO: 288 23 541 - všechna práva vyhrazena
Mapa stránek