Pomoc neklientům

NOVINKA - nově pomáháme i klientům bez povinnosti sjednat si naši paušální roční službu.

Pomůžeme a zastoupíme Vás při:

  • Dosažení 12 bodů v bodovém hodnocení řidiče (vybodování)
  • Riziku zákazu řízení či odebrání řidičského průkazu
  • Zvlášť závažných přestupcích
  • Starších přestupcích

Specifikace nadstandartní služeb:

Dosažením 12 bodů v bodovém hodnocení řidiče myslíme takzvané vybodování, kdy se seznámíme se spisy přestupků, na základě kterých jste dosáhli vybodování. Zaměříme se na jejich přezkum v rovině důkazové a procesní, kdy zjištěná pochybení napadneme u patřičného správního orgánu. Tento postup již v minulosti u více jak poloviny zájemců zvrátil již platné vybodování odmazáním námi napadených bodových záznamů.

Riziko zákazu řízení či odebrání řidičského průkazu představují přestupky, jejichž spácháním či opakovaným spácháním hrozí zákaz řízení a nebo přestupky, jimiž se řidič vyboduje. V těchto případech máme dvě hladiny příplatků, a to pro zákazy činnosti dle platných sazeb do 6 měsíců a nad 6 měsíců.

Zvlášť závažným přestupkem rozumíme přestupek spáchaný v souvislosti s požitím alkoholu či návykové látky nebo spáchaný pod jejím vlivem. Dále přestupek spočívající v odmítnutí dechové či krevní zkoušky, spáchání jakéhokoli přestupku, jenž měl za následek nebo byl spáchán v souvislosti s dopravní nehodou nebo jde o způsobení dopravní nehody samotné.

Staršími přestupky myslíme přestupky bodové, jejímiž případnými bodovými zápisy se nedostanete do rizika vybodování a takové přestupky, za které nehrozí sankce zákazu činnosti. Tato nabídka je vhodná pro ty, kterým nehrozí bezprostředně vybodování, ale chtějí předejít dalšímu připsání bodů.

 

Zajistíme Vám komplexní právní přezkoumání přestupků a zastoupení před správními orgány advokátní kanceláří v plném rozsahu bez Vaší přítomnosti. Postoupíte-li nám přestupek na samém začátku, kdy Vás zastupujeme již od zahájení správního řízení, vztahují se na naše zastupování podmínky smlouvy v plném rozsahu.

V případě Vašeho zájmu nám zašlete sken poslední písemnosti od správního orgánu (magistrátu nebo městského úřadu) na priplatky@obhajobaridicu.cz a připojte Váš telefon. Obratem necháme Váš případ posoudit naším právním oddělením a do 24 hodin se s Vámi telefonicky spojíme s nabídkou řešení.

Ceny našeho zastupování u rizik zákazů jsou násobně vyšší než roční prevence. Pokud jste ovšem našimi klienty, žádné další náklady než 4.000,- Kč Vás nečekají, proto je výhodné být s námi.

 

... o cenách zastupování se informujte na tel.: 778 044 094

 

Váš kapesní právník

Máte právo na právo! Zaregistrujte se a dostávejte od nás právního poradce zdarma na Váš email.

Napište nám rychlý dotaz

Vážení zákazníci, v této části se můžete pomocí formuláře dotázat na cokoliv, co by Vás zajímalo.

Sekce není online, ale odpověď na Vaše otázky Vám bude zodpovězena vždy nejpozději do druhého dne od zaslání dotazu.

Copyright © 2017 MAKLER GROUP s.r.o., Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1, IČO: 288 23 541 - všechna práva vyhrazena
Mapa stránek